Hotel

Mobilne domki ***** Glamping Village Terme Tuhelj

Mobilne domki Glamping Village Terme Tuhelj usytuowane są z dala od miejskiego gwaru, a zarazem blisko atrakcji wodnych oraz kulturalnych i historycznych skarbów Zagorja. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie wypoczynek blisko natury, ale nie chcą rezygnować z komfortu świetnie wyposażonych obiektów. Glamping Village Terme Tuhejl leży na terenie Chorwacji, blisko granicy słoweńsko-chorwackiej.

Do dyspozycji gości jest 26 luksusowych domków mobilnych, które są klimatyzowane i ogrzewane, a każdy ma wyjście na przestronny taras. Dodatkowe udogodnienia: prywatny, zadaszony parking dla gości, pościel i ręczniki, basen wellness z masażami wodnymi zlokalizowany na terenie wioski glampingowej, basen z atrakcjami wodnymi idealny dla młodszych gości, oaza wellness z saunami fińskimi i parowymi, gabinetami masażu, jacuzzi i strefami do relaksu, bezpłatne Wi-Fi dostępne dla wszystkich gości, specjalnie wyznaczone miejsce do grillowania w Camp Vita*****.

Goście mogą wybierać spośród trzech rodzajów domków:

VITA FAMILY to luksusowy domek mobilny o powierzchni 34,4 m², idealny dla całej rodziny. Polecamy dla 6 osób. Domek posiada 3 oddzielne pokoje, łazienkę, toaletę i schowek. Kuchnia wyposażona jest w wysokiej jakości sprzęt (lodówka, kuchenka mikrofalowa, zmywarka), a w salonie znajduje się telewizor i część wypoczynkowa. Bezpośrednio z salonu można wyjść na taras. Dom posiada również optymalną izolację termiczną, 2 klimatyzatory, ogrzewanie podłogowe, dodatkowe ogrzewanie i suszarkę do ręczników.

VITA LOFT to mobilny domek o powierzchni 40 m², świetna propozycja dla 4 osób. Posiada 2 sypialnie (w tym 1 dodatkowe łóżko dla dziecka) oraz łazienkę i toaletę. VITA LOFT cechuje nowoczesny styl: jasne pokoje z panoramicznymi oknami. W tym domku czeka na gości wysokiej jakości kuchnia wyposażona w zmywarkę, kuchenkę mikrofalową, 2 telewizory, ogrzewanie podłogowe i suszarkę do ręczników. Dom ma również optymalną izolację termiczną i 2 klimatyzatory, a także panoramiczne szklane drzwi z wyjściem na drewniany taras o powierzchni 24 m² z meblami i gniazdkiem zewnętrznym.

VITA COUPLE to mobilny dwupokojowy domek o powierzchni 20 m² przeznaczony dla dwóch osób. Można go połączyć z innym pokojem przez specjalne drzwi (powierzchnia: 40 m²). Domek posiada małą kuchnię ze zlewem, lodówką, kuchenką mikrofalową i telewizorem. Ma optymalną izolację termiczną i klimatyzację, ogrzewanie podłogowe, dodatkowe ogrzewanie i suszarkę do ręczników. Aby zapewnić wyjątkową atmosferę, dom posiada również panoramiczne szklane drzwi na drewniany taras o powierzchni 21 m² z wysokiej jakości meblami, markizą zapewniającą prywatność i gniazdkiem zewnętrznym.

Popularne hotele

Klimatyzacja

Lodówka

Telewizja

Wifi

Dostępne pokoje

Szczegóły Dla Cena Wybierz pokoje

VITA FAMILY

x6
Number of Beds
x6
Liczba dorosłych
x6
Number of Children
0.00 
za osobę/noc

VITA LOFT

x4
Number of Beds
x4
Liczba dorosłych
x4
Number of Children
0.00 
za osobę/noc

VITA COUPLE

x2
Number of Beds
x2
Liczba dorosłych
x2
Number of Children
0.00 
za osobę/noc

Opinie gości

Jeszcze nie ma opinii