Hotel

Kamp Vita ***** Terme Tuhelj

Na terenie Kamp Vita ***** znajdują się 74 stanowiska dla kamperów, przyczep i namiotów rozmieszczone w trzech strefach. Strefa A obejmuje 20 stanowisk z podłączeniem do prądu, wody i kanalizacji i jest dostępna dla gości przez cały rok. Stanowiska w strefie B są wyposażone w przyłącza prądu i wody. Jeśli przyjedziesz późno w nocy, możesz również skorzystać z dwóch stanowisk nocnych, które pozwalają pozostać do rana bez zakłócania spokoju innych gości.

Wszyscy goście mają do dyspozycji całodobową recepcję, w której znajduje się kącik internetowy. Kemping oferuje również bezpłatne WI-FI. Jeśli chcesz posprzątać swój kamper, opróżnić kasetę sanitarną lub wykąpać swojego zwierzaka, możesz skontaktować się z obsługą kempingu na terenie kempingu.

Łazienki wyposażone są w toalety, prysznice z suszarkami do włosów i pomieszczenia z wodą. Dostępne są również 2 wanny rodzinne i łazienka dla dzieci, w której maluchy mogą łatwiej przygotować się do snu. Na terenie obiektu znajduje się łazienka dla osób niepełnosprawnych, 2 przebieralnie oraz pralnia do ręcznego i maszynowego prania naczyń i ubrań.

W pobliżu kempingu znajduje się Water Planet z kompleksem krytych i odkrytych basenów. Oprócz pływania w basenach można spędzić aktywne wakacje na kortach tenisowych, boiskach do minigolfa i koszykówki oraz boisku do siatkówki plażowej. Dzieci z pewnością ucieszy duży plac zabaw z trampoliną, huśtawkami, zjeżdżalniami i wyposażeniem do wspinaczki.

Ważną częścią wakacji jest delektowanie się różnymi przysmakami! Tawerna oferuje szeroki wybór potraw i napojów, którymi można delektować się na pięknym tarasie, w otoczeniu malowniczej natury. Aby skosztować lokalnych specjałów i win, można udać się do restauracji à la carte Mihanović Mansion, znajdującej się w pobliżu kempingu. Jeśli jednak nie możesz oprzeć się zachęcającym zapachom grilla, Kamp Vita **** oferuje również miejsce do grillowania.

Kamp Vita ***** leży w Chorwacji, około 9 kilometrów od granicy słoweńsko-chorwackiej, co czyni go doskonałą bazą wypadową do zwiedzania obu krajów.

Popularne hotele

Basen

Kort tenisowy

Łazienki

Odprowadzenie wody

Parking

Podłączenie do prądu

Pranie

Restauracja

Wifi

Zwierzęta

Dostępne pokoje

Szczegóły Dla Cena Wybierz pokoje

Miejsce kempingowe

x6
Liczba dorosłych
x6
Number of Children
0.00 
za osobę/noc

Opinie gości

Jeszcze nie ma opinii