Hotel

Aparthotel Rosa ****

Jeśli podczas wakacji cenisz sobie zarówno domową atmosferę, jak i komfortowe warunki, dobrym wyborem na urlop będzie aparthotel. Jak sama nazwa wskazuje, aparthotel łączy w sobie cechy apartamentu i hotelu. W każdym z apartamentów znajduje się kuchnia i łazienka, a ponadto goście mogą liczyć na hotelową obsługę, wysoki standard i atrakcyjną lokalizację.

Tak właśnie jest w Aparthotelu Rosa, obiekt idealnie wkomponowany w otaczające środowisko naturalne i kompleks Terme Olimia. W każdym z apartamentów jest telewizor, telefon oraz dostęp do internetu. Apartamenty mają balkony. W Aparthotelu Rosa jest też 120 zadaszonych miejsc parkingowych.

Czy podczas urlopu w tym miejscu można liczyć na atrakcje? To dobra destynacja zwłaszcza dla miłośników parków wodnych. Podziemny korytarz zapewnia doskonałe połączenie z basenami Termalija, hotelem Breza i hotelem Sotelia. Goście mogą korzystać ze wszystkich udogodnień spa i sportowych, a także z pobliskiego parku termalnego Aqualune. Osoby, które kochają kino, z pewnością ucieszy sala kinowa wyposażona w technologię 7D. W okolicy znajduje się wiele ścieżek rekreacyjnych i turystycznych, a jedne z najciekawszych miejsc to: pub z lokalnym piwem, sklep z czekoladą, karmienie jeleni na Jelenovo Greben, zamek i chorwacki Kumrovec.

Goście doceniają również lokalizację Aparthotelu Rosa. Jest on położony blisko słoweńskiego miasta Podčetrtek, 114 km do Lublany i 65 km do Zagrzebia. Łatwo do niego dotrzeć:: leży 200 m od dworca kolejowego Podčetrtek i blisko A-219.

Popularne hotele

Animacje

Basen

Klimatyzacja

Kort tenisowy

Lodówka

Minigolf

Restauracja

Sauna

Siłownia

Śniadanie

SPA

Telewizja

Wifi

Winda

Wypożyczalnia aut

Zwierzęta

Dostępne pokoje

Szczegóły Dla Cena Wybierz pokoje

Apartament z balkonem

x4
Number of Beds
x4
Liczba dorosłych
x4
Number of Children
0.00 
za osobę/noc

Apartament z balkonem

x5
Number of Beds
x5
Liczba dorosłych
x5
Number of Children
0.00 
za osobę/noc

Apartament z balkonem

x6
Number of Beds
x6
Liczba dorosłych
x6
Number of Children
0.00 
za osobę/noc

Opinie gości

Jeszcze nie ma opinii