Hotel

Grand Hotel Toplice *****

Wejdź do hotelu o najdłuższej tradycji w Bledzie: tu posłuchasz historii szeptanych przez rustykalny parkiet pod stopami i emanujących z romantycznych mebli o ponad 80-letniej historii. Przenieś się do świata, w którym czas płynie wolniej…

Grand Hotel Toplice położony jest na brzegu jeziora Bled, skąd będziesz podziwiać najpiękniejsze widoki na jezioro, wyspę i zamek Bled. Już przy pierwszym wejściu do hotelu i pierwszym kontakcie z recepcjonistą poczujesz klimat tradycji i szczególny urok tego miejsca. Lecznicze źródła termalne szemrzące pod hotelem i łóżka dostosowane do maksymalnego komfortu ukołyszą Cię do spokojnego snu. Daj sobie czas, aby Twoja historia zapisała się wielkimi literami w historii tego hotelu.

Grand Hotel Toplice oferuje elegancki i przestronny apartament z balkonem z widokiem na jezioro Bled. Wystrój apartamentu dotrzymuje kroku klimatowi całego hotelu, jest urządzony w unikalnym rustykalnym stylu. W pokoju (46 – 65 m2) znajduje się łóżko o szerokości 180 cm, łazienka z wanną, prysznicem i toaletą, a także biurko i zestaw wypoczynkowy.

Popularne hotele

Bar

Basen

Klimatyzacja

Obsługa pokoju

Plaża

Restauracja

Śniadanie

SPA

Telewizja

Wifi

Winda

Dostępne pokoje

Szczegóły Dla Cena Wybierz pokoje

Apartament z widokiem na jezioro dla trzech osób

x2
Number of Beds
x3
Liczba dorosłych
x3
Number of Children
0.00 
za osobę/noc

Opinie gości

Jeszcze nie ma opinii