Hotel

Hotel Park 4*

Bled to alpejska perła na skalę światową. Hotel Park jest zaś eleganckim miejscem o wyjątkowej lokalizacji: leży na promenadzie jeziora Bled, na skraju Parku Narodowego Triglav pośród zapierającej dech w piersiach przyrody. Łączy w sobie dwa niezwykle ważne elementy naturalne – wodę i las.

To właśnie woda i las stały się myślą przewodnią przy ostatniej renowacji Hotelu Park. Dzięki temu aktualna oferta tego wyjątkowego miejsca łączy w sobie miejską elegancję i komfort ze zrównoważonym rozwojem.

Jak tylko wejdziesz do Hotelu Park, zachwycą Cię wspaniałe widoki na jezioro Bled. Każde spojrzenie na otaczającą Cię przyrodę przypomni Ci, że jesteś na jednych z najlepszych wakacji swojego życia.

Po renowacji zupełnie nowy i wyjątkowy wygląd zyskał kryty basen termalny, centrum odnowy biologicznej i sauny na górnym piętrze hotelu. Także korzystając z tych miejsc, można jednocześnie oglądać piękno natury: z jednej strony jest widok na jezioro, z drugiej: na majestatycznie prezentujące się drzewa. 

Na gości czekają komfortowe apartamenty: każdy z nowoczesnym wystrojem wnętrz i balkonem z widokiem na jezioro. W apartamencie (45m2) znajduje się sypialnia z łóżkiem o szerokości 180 cm, łazienka z prysznicem, wanną i toaletą, oddzielna toaleta dla gości, pokój dzienny z telewizorem, zestawem wypoczynkowym i stołem, czajnik elektryczny do kawy lub herbaty oraz bezpłatne WIFI.

Popularne hotele

Bar

Basen

Klimatyzacja

Obsługa pokoju

Restauracja

Sauna

Siłownia

Śniadanie

SPA

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Wifi

Winda

Dostępne pokoje

Szczegóły Dla Cena Wybierz pokoje

Apartament dwuosobowy ze śniadaniem

Pokój dla 1-2 osób: jedno duże łóżko i sofa
x2
Number of Beds
x2
Liczba dorosłych
x2
Number of Children
0.00 
za osobę/noc

Apartament dwuosobowy z obiadokolacją

Pokój dla 1-2 osób z dużym łóżkiem i sofą
x2
Number of Beds
x2
Liczba dorosłych
x2
Number of Children
0.00 
za osobę/noc

Opinie gości

Jeszcze nie ma opinii