Hotel

Apartamenty Salinera ***

Apartamenty Salinera położone są na wzgórzu z widokiem na zatokę Strunjan, a w każdym z nich czeka na Ciebie balkon lub taras oraz aneks kuchennym z jadalnią. W ośrodku Salinera można korzystać ze wszystkich usług, np. z plaży, odkrytego i krytego basenu, restauracji i strefy zabaw dla dzieci, a także z rozmaitych masaży i zabiegów w ośrodku Syra Wellness.

Apartamenty Salinera znajdują się w małych, atrakcyjnych domach wakacyjnych położonych 300 metrów od morza. Mniejsze apartamenty pomieszczą do 4 osób, większe do 6 osób. Goście apartamentów Salinera mogą parkować swoje pojazdy na odpowiednio oznakowanych parkingach przed domami lub w garażu obok hotelu Salinera.

Większość apartamentów została odnowiona w 2022 roku.

Małe apartamenty mają 28 m2 i składają się z pokoju dziennego z 3 lub 4 łóżkami, kuchni, łazienki z prysznicem, tarasu lub balkonu.

Duże apartamenty mają 42 m2 i składają się z pokoju dziennego z 3 lub 4 łóżkami, sypialni z podwójnym łóżkiem, kuchni, łazienki z prysznicem, tarasu lub balkonu. Wszystkie duże apartamenty wyposażone są w klimatyzację. We wszystkich apartamentach dostępne jest bezpłatne Wi-Fi.


Cena zakwaterowania obejmuje zużycie prądu, wody oraz korzystanie z pościeli, która jest zmieniana raz w tygodniu. Ręczniki zmieniane są 2 razy w tygodniu.

Popularne hotele

Basen

Klimatyzacja

Parking

Plaża

Restauracja

Telewizja

Wifi

Zwierzęta

Dostępne pokoje

Szczegóły Dla Cena Wybierz pokoje

Apartament Premium

Apartament dla 2-4 osób
x2
Number of Beds
x4
Liczba dorosłych
x4
Number of Children
459.00 
za noc

Apartament Premium

Apartament dla 4-6 osób
x4
Number of Beds
x6
Liczba dorosłych
x6
Number of Children
600.00 
za noc

Opinie gości

Jeszcze nie ma opinii